Společenské akce

Firemní akce a incentivní turistika

Dopřejte vašim zaměstnancům, obchodním partnerům a hostům jedinečný a nezapomenutelný zážitek. Pozvěte je na netradiční projížďku městem. Naše tříkolky se mohou pohybovat kdekoli, a tak nevynechají žádné pozoruhodné místo. Rikša CityCruiser je vždy originální a zábavnou součástí všech společenských akcí a jedinečným způsobem zpestří program konferencí, výstav, seminářů nebo výročních setkání. Rikša dodá vaší akci nový rozměr!

Rikša CityCruiser je ekologický dopravní prostředek a zároveň mobilní informační platforma a atraktivní reklamní médium . Využijete ji jako operativní dopravní spojení mezi pobočkami společnosti nebo jejím prostřednictvím přepravíte zaměstnance, novináře a významné hosty. S plánováním logistiky vašeho eventu vám rádi pomůžeme.

Ceník za pronájem vozidla s řidičem
Ceny jsou uvedeny bez DPH
1 hodina 850,- Kč
Celý den / 8 hodin 5.600,- Kč

Cena od 850 Kč Objednat rikšu na akci

Veletrhy, konference a festivaly

Na veletrzích, konferencích a festivalech slouží rikšy CityCruiser jako ekologický dopravní prostředek návštěvníků, vystavovatelů, novinářů a významných hostů. Designové tříkolky nikdo nepřehlédne a návštěvníci se s nimi setkají hned na parkovišti nebo na klíčovém dopravním uzlu v místě konání akce. Odtud je naši řidiči dopraví přímo do centra konání veletrhu nebo konference.

Rikšy mohou být obrandovány dle požadavků klienta a lze z nich distribuovat různé informační materiály. Pro sampling produktů tříkolky CityCruiser přestavíme na úpravu Delivery cruiser, která je společně s přívěsem xBob profesionálním nástrojem pro kontaktní kampaňe. Rádi vám zajistíme logistiku a hostesky pro distribuci reklamních materiálů a sampling produktů.

Ceník za pronájem vozidla s řidičem
Ceny jsou uvedeny bez DPH
1 hodina 850,- Kč
Celý den / 8 hodin 5.600,- Kč

Cena od 850 Kč Objednat rikšu na akci