Reklama v pohybu

Spojte pohyb, který poutá pozornost, s jedinečným designovým zpracováním rikš CityCruiser a vaše reklamní sdělení si zapamatují všichni. Lidé si vaši reklamu spojí s elegancí, ohleduplností k životnímu prostředí, moderním zdravým životním stylem a inovativností.

Reklamní plocha v denním provozu

Ekologické tříkolky poháněné lidskou silou se pohybují po vysoce frekventovaných trasách v centru Prahy.  Rikšy vzbuzují sympatie a budují mladou, sportovní a ekologickou image propagované značky nebo produktu. Za tříkolkou CityCruiser se otočí úplně každý. V centru města, na tržišti, na pěší zóně nebo v parku.  Ať už stojí nebo projíždí kudykoli, vždy se stává středem pozornosti.

Stálá stanoviště rikš jsou na Staroměstském náměstí u kostela sv. Mikuláše a na náměstí Republiky u hlavního vchodu do obchodního centra Palladium.
Díky tomu, že tříkolky CityCruiser mají stejnou homologaci jako běžná jízdní kola, mohou projíždět pěšími zónami a parky.

Vozidla jsou v provozu každý den od dubna do listopadu, minimálně 8 hodin denně.
Celková reklamní plocha na jednom vozidle je 4,2 m2. Jedná se o kompletní polep kabiny vozidla a všech tří disků kol. Nad to může být  řidič vozidla oblečený do reklamního oblečení vaší kampaně a distribuovat informační materiály týkající se právě probíhající reklamní kampaně.
S grafickým zpracováním polepu vozidla vám rádi pomůžeme.

Všechna vozidla se pohybují po vysoce frekventovaných veřejných prostranstvích v centru Prahy: Národní třída - Václavské náměstí - Náměstí republiky - Staroměstské náměstí - Josefov - Malostranské náměstí - Anděl.

Objednat reklamní plochu

Promo akce, přímý prodej a sampling produktů

Tříkolky CityCruiser neslouží jen jako ekologický dopravní prostředek. Pro promo akce, přímý prodej nebo sampling produktů přestavíme tříkolky CityCruiser na nákladní úpravu DeliveryCruiser, která je společně s přívěsem xBob profesionálním nástrojem pro přímý prodej a kontaktní kampaně .

CityCruiser, DeliveryCruiser a xBob zaručí vaší reklamě vysokou míru pozornosti a zároveň vám umožní oslovit vaše potenciální zákazníky přímo. Design obou modifikací tříkolek dokonale vyhovuje potřebám reklamy a propagace. Vždy se stane středem pozornosti, ať už během denního provozu nebo při nárazových promo akcích.

DeliveryCruiser

DeliveryCruiser nabízí kombinaci atraktivní reklamní plochy s přepravou zboží šetrnou k životnímu prostředí. V této úpravě je tříkolka ideálním nástrojem pro přímý prodej a sampling produktů. Nákladový prostor DeliveryCruiseru  je možné vybavit mrazící,  chladící nebo ohřívací jednotkou .

xBob

IceBob, HotBob nebo InfoBob – xBob se stane čímkoli budete chtít. Je perfektní platformou pro propagaci značky a umožňuje nabízet zboží nebo služby přímého prodeje na nejfrekventovanějších místech - např. v centru města, na veletrzích nebo v parcích - přesně tam, kde jsou vaši zákazníci! XBob je vybavený skvěle viditelnou reklamní plochou a poskytne vám prostor k uložení vašeho zboží či vzorků produktů.
xBob může být  tažen tříkolkami CityCruiser nebo DeliveryCruiser a je možné jej vybavit mrazící, chladící nebo ohřívací jednotkou.

Objednat reklamní plochu