Okružní vyhlídkové jízdy

Moderní ekologické tříkolky CityCruiser na vás čekají na dvou stálých stanovištích na Staroměstském náměstí u kostela sv. Mikuláše a na Náměstí Republiky před obchodním centrem Palladium. Spolu s našimi zkušenými průvodci objevíte ta nejskrytější romantická zákoutí staré Prahy. Nabízíme také dopravu po širším centru Prahy. S rikšou se dostanete všude! Rezervujte si rikšu v předstihu s vyzvednutím v rámci centra Prahy!

Velký okruh historickou Prahou, 60 minut

Cena 1 200 Kč Objednat okružní jízdu

Objevte nejdůležitější pamětihodnosti staré Prahy: Staré město s překrásnými kostely a paláci, Josefov a jeho významné židovské památky, Karlův most s překrásným výhledem na řeku Vltavu a ostrov Kampa.

Trasa: Staroměstské náměstí (Staroměstská radnice s orlojem, Dům U kamenného zvonu, kostel sv. Mikuláše, pomník mistra Jana Husa) - Týnský dvůr (Ungelt) - Dům u Černé matky boží - Prašná brána - Obecní dům - kostel sv. Haštala - Josefov (Španělská synagoga, Židovská radnice, Staronová synagoga, Vysoká synagoga, Starý židovský hřbitov) - řeka Vltava s vyhlídkou na Pražský hrad - Rudolfinum - Kampa - Karlův most (úchvatný pohled na Karlův most a řeku Vltavu) - Lennonova zeď - park Kampa - Čertovka - Národní divadlo - Rotunda u Kříže - Betlémská kaple -  Staroměstské náměstí

Trasu okružní vyhlídkové jízdy rádi přizpůsobíme dle přání zákazníka.
Ceny jsou uvedeny za jedno vozidlo a jsou včetně DPH. Maximální kapacita jednoho vozidla: 2 dospělí + 2 děti mladší 10 let.

Ramo,

Brázdění ulic Prahy rikšou považuji za nejlepší a nejdobrodružnější práci, kterou jsem měl možnost během studia zažít.

Ramo, 23, student geografie

Staré město a Josefov, 30 minut

Cena 700 Kč Objednat okružní jízdu

Navštívíte pamětihodnosti Starého města s překrásnými kostely a paláci a Josefov a jeho významné židovské památky.

Trasa: Staroměstské náměstí (Staroměstská radnice s orlojem, Dům U kamenného zvonu, kostel sv. Mikuláše, pomník mistra Jana Husa) - Týnský dvůr (Ungelt) - Dům u Černé matky boží - Prašná brána - Obecní dům - kostel sv. Haštala - Josefov (Španělská synagoga, Židovská radnice, Staronová synagoga, Vysoká synagoga, Starý židovský hřbitov, Pinkasova synagoga) - řeka Vltava s vyhlídkou na Pražský hrad a Karlův most - Rudolfinum -  Malé náměstí - Staroměstské náměstí

Trasu okružní vyhlídkové jízdy rádi přizpůsobíme dle přání zákazníka.
Cena je uvedena za jedno vozidlo.  Maximální kapacita jednoho vozidla: 2 dospělí + 2 děti mladší 10 let.

Štěpán,

Již 4 roky jsem průvodcem na rikše v centru Prahy. Je mi potěšením, že zákaznící  odchází vždy spokojeni a s nevšedním zážitkem.

Štěpán, 22, student ekonomie