O nás

Naši řidiči jsou průvodci, hobby mechanici, studenti, kancelářští pracovníci toužící po pohybu, sportovci a v každém případě blázni do kol. Všichni jsou hrdí, že mohou dělat tuto práci. Našim řidičům je společná láska k městu a radost z ježdění. Tvoří sehraný tým a to i po konci pracovního dne.

Chceš se přidat? Tak se přihlas!

Řízení rikši je chytrý způsob jak si přivydělat a zároveň sportovat. Jezdíme sedm dní v týdnu od dubna do října. Rikšy fungují jako taxi nebo jako způsob jak si po několika okruzích prohlédnout město.

Řidiči jezdí denně od 11 hodin dopoledne do 9 hodin večer. Je jim obvykle něco mezi 20 a 40 lety. Asi polovina z nich jsou studenti, zaměstnáváme však také umělce, hudebníky a programátory. Těm všem se sportování v rikšách zalíbilo. Řídit rikšu City Cruiser je zábava. Představte si tréning, za který dostanete zaplaceno!

Abyste se mohli stát řidičem rikšy, musíte splnit přísné podmínky, ale to zvládnete! Požadujeme spolehlivost, odhodlání, znalost angličtiny a především osobní zaujetí. Další jazyk je velkou výhodou. Musí vás bavit kontakt se zákazníky, je třeba orientovat se ve městě a znát něco z jeho historie.

Naši řidiči pracují nezávisle na živnostenský list. Pro začátečníky pořádáme pravidelná informativní setkání.

Naši řidiči

Štěpán,

Již 4 roky jsem průvodcem na rikše v centru Prahy. Je mi potěšením, že zákaznící  odchází vždy spokojeni a s nevšedním zážitkem.

Štěpán, 22, student ekonomie

Ramo,

Brázdění ulic Prahy rikšou považuji za nejlepší a nejdobrodružnější práci, kterou jsem měl možnost během studia zažít.

Ramo, 23, student geografie

Michal,

Rikša pro mě není jen brigádou, ale i možností, jak rozvinout své schopnosti v komunikaci s lidmi, zdokonalit se v cizích jazycích a sportovat v rámci práce.

Michal, 22, student designu